ORYGINALNE KOSTKI i GRY EDUKACYJNE

⭐⭐⭐⭐⭐ MARKOWE KOSTKI I ZABAWKI LOGICZNE

EDUKACYJNE W NAJNIŻSZEJ CENIE ⭐⭐⭐⭐⭐

Kostka klasyczna 3x3x3,4x4x4,2×2, kostka piramix, piramida, kostka asymetryczna złota srebrna, kostka profesjonalna szybka i wyregulowana , gry wspomagające zapamiętywanie algorytmy kostki rubika i kostki logicznej. Poradniki układania oraz liczne gratisy.

⭐⭐⭐⭐⭐

NAJLEPSZA CENA W INTERNECIE OD 24,99 – 59,99ZŁ

⭐⭐⭐⭐⭐

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ

NAJLEPSZY PREZENT

  • ROZWIJA INTELEKT I PAMIĘĆ – Idealny prezent dający radość i jednocześnie rozwój zdolności zapamiętywania i nauki dzięki ciągłemu zmuszaniu naszych szarych komórek do asertywnego poszukiwania rozwiązań.
  • ROZWIJA NAWYK SKUPIENIA I UWAŻNOŚCI – Pozwala wyuczyć skupienie uwagi na jednej czynności, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo trudne.
  • ROZWIJA ZDOLNOŚCI MYŚLENIA PRZESTRZENNEGO I ANALITYCZNEGO – Dzięki konieczności zapamiętywania pozycji i kolorów w przestrzeni w naszym mózgu powstają nowe połączenia neuronalne odpowiedzialne za myślenie przestrzenne i analityczne.
  •  ROZWIJA POŁĄCZENIA WZROKOWO-MANUALNE – Z czasem układanie kostki stanie się prostsze i szybsze a dzięki temu wykształcą się dodatkowe połączenia odpowiedzialne za szybsze przekazywanie informacji pomiędzy okiem a dłońmi.
  • DAJE BARDZO DUŻO RADOŚCI I ZABAWY – Będąc ciekawą alternatywą dla gier komputerowych lub rozpraszających socjale mediów.
  • DLA KAŻDEGO I W KAŻDYM WIEKU– Daje możliwości zabawy i rozwoju zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób starszych.